Siedziba

Adres:
Soufflet Agro Polska Sp. z o.o

ul. Szwajcarska 13, 61-285 Poznań

Phone: +48 61 650 10 08
             + 602 469 302

Fax: +48 61 650 10 07

NIP: 782-25-51-391

BDO: 000131069   

 

 

Kierownik biura

Wojciech Rogalski

696 738 713 

wrogalski@soufflet.com

Logistyka - Nawozy, ŚOR, nasiona Kasper Paluszkiewicz 602 236 804

kpaluszkiewicz@soufflet.com

Logistyka - Zboża, rzepak, kukurydza Krystian Nowakowski 696 781 121  knowakowski@soufflet.com
Kierownik ds. jęczmienia browarnego Mariusz Karpiński 696 803 534  mkarpinski@soufflet.com
Dyrektor Zarządzający Andrzej Łukijańczuk 602 469 155 alukijanczuk@soufflet.com
Kierownik ds. Klientów kluczowych Grzegorz Pastuch 696 738 643   gpastuch@soufflet.com
Dyrektor handlowy Kamil Gawelski 696 803 041 kgawelski@soufflet.com
Manager projektu SOILTEQ i Sky Agriculture Łukasz Jakubowski 602 469 442 ljakubowski@soufflet.com
Agronom Bogusław Podlas 696 803 298 bpodlas@soufflet.com

 

Skontaktuj się z nami

MAPA PL katalog podzim 2020.png

ZESPÓŁ SOUFFLET AGRO

Cezary Łapa 606 907 526 clapa@soufflet.com
MS Marek Springer 660 037 689 mspringer@soufflet.com
AG Antoni Gerlak 696 803 011 agerlak@soufflet.com
MM Marek Michaliszyn 600 009 911 mmichaliszyn@soufflet.com
MO Monika Okoń 696 803 130 mokon@soufflet.com
PB Paweł Bobowski 696 738 854 pbobowski@soufflet.com

Aktualności

6 may

Katalog Produktowy JESIEŃ 2020

Przedstawiamy Państwu najnowszy Katalog Produktowy Jesień 2020, a w nim informacje na temat:

  • odmian rzepaku Soufflet Seeds, 
  • odmian jęczmienia ...
Więcej
30 apr

Katalog mieszanek poplonowych 2020

Mieszanki poplonowe FitSOIL to wyselekcjonowane kompozycje roślin, które zostały stworzone na podstawie doświadczeń i wiedzy ekspertów Soufflet. W ...

Więcej
Wszystkie aktualności

SKUP

Skupujemy zboża i rzepak
Dowiedz się więcej

NASZE WYDARZENIA

Dowiedz się więcej o naszych ostatnich wydarzeniach
Zobacz więcej