Siedziba

Adres:
Soufflet Agro Polska Sp. z o.o

ul. Szwajcarska 13, 61-285 Poznań

Phone: +48 61 650 10 96

Fax: +48 61 650 10 07

NIP: 782-25-51-391

 

 

Skup zbóż, rzepaku, kukurydzy Dawid Piechocki 696 739 405   dpiechocki@soufflet.com
Kierownik biura

Wojciech Rogalski

696 738 713 

wrogalski@soufflet.com

Logistyka - Nawozy, ŚOR, nasiona Anita Rybarczyk 664 065 563  arybarczyk@soufflet.com
Logistyka - Zboża, rzepak, kukurydza Krystian Nowakowski 696 781 121  knowakowski@soufflet.com
Kierownik ds. jęczmienia browarnego Mariusz Karpiński 696 803 534  mkarpinski@soufflet.com
Manager sprzedaży Andrzej Łukijańczuk 602 469 155 alukijanczuk@soufflet.com
Manager produktu (ŚOR) Grzegorz Pastuch 696 738 643   gpastuch@soufflet.com
Manager produktu (nasiona, nawozy) Kamil Gawelski 696 803 041 kgawelski@soufflet.com
Manager projektu SOILTEQ i Sky Agriculture Łukasz Jakubowski 602 469 442 ljakubowski@soufflet.com
Agronom Bogusław Podlas 696 803 298 bpodlas@soufflet.com

 

Skontaktuj się z nami

 

mapa polska 02-2019.png

ZESPÓŁ SOUFFLET AGRO

Cezary Łapa 606 907 526 clapa@soufflet.com
TG Tomasz Głowacki 668 397 859 tglowacki@soufflet.com
PB Paweł Bobowski 696 738 854 pbobowski@soufflet.com
MM Marek Michaliszyn 600 009 911 mmichaliszyn@soufflet.com
MK Marcin Kowalczyk 600 918 825 mkowalczyk@soufflet.com
DK Daniel Kwiatkowski 696 739 307 dkwiatkowski@soufflet.com
MG Marika Grzegorek 602 354 994 mgrzegorek@soufflet.com

AGROSKLEPY

Kościan Antoni Gerlak 696 803 011 agerlak@soufflet.com
Gołancz Marek Springer 660 037 689 mspringer@soufflet.com
Strzelin Monika Okoń 696 803 130 mokon@soufflet.com

 

Aktualności

24 jun

Dni Elewatora 2019 w Kościanie

Kilka dni temu odbyły się dni otwarte Elewatora w Kościanie na które przyjechali producenci rolni współpracujący z Soufflet Agro Polska. Podczas sp...

Więcej
13 jun

Dni Elewatora 2019 w Gołańczy

Tegoroczne Dni Elewatora w Gołańczy odbyły się 11.06.2019. Pomimo upalnej pogody odwiedziło nas około 100 rolników, zainteresowanych prelekcjami na...

Więcej
Wszystkie aktualności

SKUP

Skupujemy zboża i rzepak
Dowiedz się więcej

NASZE WYDARZENIA

Dowiedz się więcej o naszych ostatnich wydarzeniach
Zobacz więcej