DORADCA TERENOWY

W związku z rozwojem działu sprzedaży Soufflet Agro Polska poszukuje osób na stanowisko doradcy terenowego na teren północnej części województwa wlkp

PROFIL KANDYDATA:

  • wykształcenie wyższe rolnicze
  • mile widziana znajomość specyfiki branży rolnej: ogólna wiedza z zakresu produkcji roślinnej, firma jest także otwarta na absolwentów kierunków rolniczych entuzjastycznie nastawionych do podejmowania nowych wyzwań i zdobywania wiedzy
  • wysokie predyspozycje sprzedażowe
  • prawo jazdy kategorii B

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • reprezentowanie firmy w zakresie sprzedaży oraz doradztwa na podległym terenie
  • fachowe doradztwo rolnicze w zakresie środków ochrony roślin, materiału siewnego, nawożenia
  • sprzedaż produktów z portfolio firmy
  • kontraktacja i skup jęczmienia browarnego oraz pozostałych płodów rolnych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • dbanie o wizerunek firmy

OCZEKUJEMY:

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych z klientami
  • zdolności negocjacyjne, otwartość i komunikatywność
  • samodzielność w działaniu

OFERUJEMY:

Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Narzędzia konieczne do pracy: samochód, telefon, laptop.
Atrakcyjne warunki finansowe (wynagrodzenie zasadnicze + premia powiązana z wynikami). Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą proszę przyślij nam sowje CV na email: izajac@soufflet.com

Oferty pracy

Wyślij nam CV

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji o naszych ofertach pracy prosimy o przesłanie CV, wypełniając poniższy formularz.

Kariera

                Twoja aplikacja została wysłana, dziękujemy.
                Wystąpił błąd. Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

                Aktualności

                23 lip

                Dzień Elewatora w Gołańczy

                Pogoda w tym roku nas nie rozpieszczała i z powodu upałów żniwa w tym roku rozpoczęły się znacznie wcześniej niż to zwykle bywa. Przed nadchodzący ...

                Więcej
                8 czerw

                DNI POLA 2018 - CZACHORY

                W tym roku zaprezentowaliśmy naszym producentom rolnym kolekcję; zbóż ozimych i jarych oraz kukurydzy i międzyplonów.

                Nasi goście mieli okazję za ...

                Więcej
                Wszystkie aktualności

                Lokalizacja

                SOUFFLET Lokalizcja
                Więcej