SOUFFLET GROUP

Soufflet jest francuską, rodzinną grupą spożywczą o zasięgu międzynarodowym. Działa w szczególności w sektorach jęczmienia i pszenicy. Największa firma rodzinna kupująca zboża w Europie, działa również na międzynarodowych rynkach zbóż poprzez spółkę zależną Soufflet Négoce.

  W jęczmieniu jest głównym operatorem na światowym runku jęczmienia browarnego z dwudziestoma ośmioma zakładami w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

 

W pszenicy jest to jedna z największych firm młynarskich w Europie z ośmioma młynami we Francji i Belgii. Jest też znaczącym producentem pieczywa we Francji i Portugalii, a także działa na rynku fast foodów.

 

Poprzez Soufflet Biotechnologies Grupa Kapitałowa Soufflet inwestuje w poszukiwanie nowej wartości dodanej dla zasobów rolnych.

 

Grupa zatrudnia 7.441 pracowników w osiemnastu krajach.

schema PL.png

 

 

Aktualności

17 oct

Soufflet Agro Polska dziękuję za zaufanie!

Niespełna kilka tygodni temu rozpoczęliśmy realizować nasz nowy projekt - usługę mobilną czyszczarko zaprawiarką. Spotkaliśmy się z ogromnym zainte...

Więcej
15 oct

Uprawa konserwująca, siewniki Sky Agriculture i Klub SOILTEQ

Już 7 listopada 2019 w CTK Global Expo w Warszawie odbędzie się konferencja pt. „Narodowe Wyzwania w Rolnictwie”. Soufflet Agro Polska jest jednym ...

Więcej
Wszystkie aktualności

Lokalizacja

SOUFFLET Lokalizcja
Więcej