SOUFFLET GROUP

Soufflet jest francuską, rodzinną grupą spożywczą o zasięgu międzynarodowym. Działa w szczególności w sektorach jęczmienia i pszenicy. Największa firma rodzinna kupująca zboża w Europie, działa również na międzynarodowych rynkach zbóż poprzez spółkę zależną Soufflet Négoce.

  W jęczmieniu jest głównym operatorem na światowym runku jęczmienia browarnego z dwudziestoma ośmioma zakładami w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

 

W pszenicy jest to jedna z największych firm młynarskich w Europie z ośmioma młynami we Francji i Belgii. Jest też znaczącym producentem pieczywa we Francji i Portugalii, a także działa na rynku fast foodów.

 

Poprzez Soufflet Biotechnologies Grupa Kapitałowa Soufflet inwestuje w poszukiwanie nowej wartości dodanej dla zasobów rolnych.

 

Grupa zatrudnia 7.441 pracowników w osiemnastu krajach.

schema PL.png

 

 

Aktualności

12 feb

GRUPA SOUFFLET URUCHAMIA NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu nowej strony internetowej przez GROUP SOUFFLET. Zawiera ona szereg użytecznych informacji i nowości o dz...

Więcej
18 dec

Życzymy Wam Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Życzymy Wam Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Wspólnie zwiększmy wartość sektorów zbożowych. Zapraszamy do o...

Więcej
Wszystkie aktualności

Lokalizacja

SOUFFLET Lokalizcja
Więcej