SOUFFLET GROUP

Soufflet jest francuską, rodzinną grupą spożywczą o zasięgu międzynarodowym. Działa w szczególności w sektorach jęczmienia i pszenicy. Największa firma rodzinna kupująca zboża w Europie, działa również na międzynarodowych rynkach zbóż poprzez spółkę zależną Soufflet Négoce.

  W jęczmieniu jest głównym operatorem na światowym runku jęczmienia browarnego z dwudziestoma ośmioma zakładami w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

 

W pszenicy jest to jedna z największych firm młynarskich w Europie z ośmioma młynami we Francji i Belgii. Jest też znaczącym producentem pieczywa we Francji i Portugalii, a także działa na rynku fast foodów.

 

Poprzez Soufflet Biotechnologies Grupa Kapitałowa Soufflet inwestuje w poszukiwanie nowej wartości dodanej dla zasobów rolnych.

 

Grupa zatrudnia 7.441 pracowników w osiemnastu krajach.

schema PL.png

 

 

Aktualności

24 jun

Dni Elewatora 2019 w Kościanie

Kilka dni temu odbyły się dni otwarte Elewatora w Kościanie na które przyjechali producenci rolni współpracujący z Soufflet Agro Polska. Podczas sp...

Więcej
13 jun

Dni Elewatora 2019 w Gołańczy

Tegoroczne Dni Elewatora w Gołańczy odbyły się 11.06.2019. Pomimo upalnej pogody odwiedziło nas około 100 rolników, zainteresowanych prelekcjami na...

Więcej
Wszystkie aktualności

Lokalizacja

SOUFFLET Lokalizcja
Więcej